2020 m. spalio 25 d., sekmadienis

Lecler Daugkartinė maitinanti ir drėkinanti parafino rankų kaukė

 


Sveikos, mielosios, sveikinu jus su Naujaisiais metais. Tikiuosi jie bus gausūs gerų emocijų bei naujų patirčių. O šiandien kol turiu marias laiko gulint namuose, noriu jums papasakoti apie neseniai pasirodžiusią naujieną iš Lecler - Parafino rankų kaukę.Odą gaivinanti, maitinanti ir puoselėjanti parafino rankų kaukė idealiai tinka šaltuoju metų laiku. Ypač naudinga šąlančiai ir linkusiai skilinėti rankų odai. Šiltas parafinas padeda naudingosios medžiagoms prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius, lygina, ramina ją. Parafino rankų kaukė sušildo odą ir atveria poras - gerėja kraujotaka, oda jaunėja. Kaukė palieką malonų rožių kvapą ant rankų odos. Po nuolatinio naudojimo rankų oda tampa šilkinė ir švelni. Ši kaukė yra daugkartinio naudojimo. Pakartotinai kaukę naudoti galima 4 kartus.

Naudojimo instrukcija:

Pašildykite parafino rankų kaukę mikrobangų krosnelėje arba karštame vandenyje, kol vaškas suminkštės ir temperatūrai jautrios širdelės spalva pasikeis iš tamsiai pilkos į raudoną. Palaukite, kol temperatūrai jautri širdelė vėl taps tamsiai pilka ir nukirpkite kaukės angą, skirtą įkišti rankai.

Nusiplovę rankas užsimaukite parafino rankų kaukę. Užtvirtinkite kaukės raištelį, kad pirštinė sandariai priglustų prie rankos ir švelniai išmasažuokite kaukę taip, kad rankų oda būtų apgaubta parafinu.

Kai kaukės masė pilnai sustings (po 20–40 min.), ištraukite rankas, o produkto perteklių įmasažuokite į rankas tol, kol susigers.

Po naudojimo užlenkite kaukės angą ir ją užspauskite spaustukais. Laikykite kaukę saugioje vietoje iki sekančio naudojimo.

Naudokite 2–3 kartus per savaitę. Esant poreikiui galima naudoti kiekvieną dieną.


Tai pirma tokio tipo parafino kaukė, kurią teko bandyti. Niekada nesu bandžiusi nei parafino vonelių, nei kitų procedūrų su parafinu, kadangi tiesiog nebuvo tam poreikio. Šią žiemą pastebėjau, kad rankų oda tapo žymiai sausesnė, vietomis net matėsi įtrūkimai, todėl nusprendžiau išmėginti kažką stipriau veikiančio nei rankų kremai. Ieškodama sau tinkamo varianto pastebėjau, kad rinkoje yra labai daug parafino vonelių, tačiau mano dėmesį patraukė būtent Lecler parafino pirštinės, kurias turėtų būti patogu naudoti apie keturis kartus ir man nereikėtų pirktis kokio nors aparato bei daryti betvarkę kambaryje. Turbūt žinote, kad Parafino vaškas naudojamas įvairioms SPA ir grožio procedūroms. Parafinas turi ne vieną naudingą savybę, todėl yra naudojamas tiek rankų, tiek kojų odos priežiūrai. Kosmetinis parafino vaškas gali būti praturtintas įvairiomis medžiagomis, kurios dėl šilumos geriau įsiskverbia į odą, pasiekia gilesnius jos sluoksnius. Šiuo atveju parafino vaškas praturtintas kokosų aliejumi bei erškėčių aliejumi. Po procedūros oda jautėsi nuostabiai. Dingo tempimo jausmas, ji buvo pamaitinta bei itin švelni. Jei jums , kaip ir man, reikalinga intensyvesnė pagalba rankoms, labai rekomenduoju pabandyti parafino kaukę, kurią ne tik patogu bei lengva naudoti, bet ir tikrai veiksminga.

https://leclermasks.eu/parduotuve/lecler-maitinanti-ir-drekinanti-parafino-ranku-kauke/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą