2019 m. rugsėjo 16 d., pirmadienis

Kaip apsisaugoti nuo virusų bei greičiau pasveikti? Kap Kap


Jau prasidėjo vėsesni orai, netrukus sulauksime ir drėgno oro, šlapdribų, tuo pačiu ir taip visų nelaukiamų ligų antplūdžio. Nežinau kaip jūs, tačiau jau senokai žinau aromaterapijos naudą bei poveikį organizmui, todėl jei dar nežinote, kuo mums gali pagelbėti aromaterapiniai aliejai bei eteriniai aliejai, kviečiu paskaityti mano ažvalgą.


Kadangi auginu namuose mažą vaikutį, man labai svarbi tinkama aplinka bei švarus namų oras. Būtent mamystė paskatino mane plačiau domėtis aromaterapija bei jos nauda, kuri yra pagrįsta mokslo. Labai nemėgstu namuose naudoti daug chemijos, jei tik yra galimybė, visuomet renkuosi sveikesnę alternatyvą, kuri būtų saugi mums visiems. Visai neseniai susitikusios su drauge kalbėjomės apie mano naują aistrą aromaterapijai ir ji pasiūlė man pasižiūrinėti "Kap Kap" priemones. Kadangi anksčiau turėti aliejai man pasibaigė, užsisakiau visą rinkinį pabandymui iš "Kap Kap". 

Didysis aromaterapinis rinkinys, skirtas pasirūpinti visos šeimos sveikata ir gera savijauta: SVEIKA NOSYTĖ, TVIRTAS IMUNITETAS, KOSULIO PRIEŠAS, purškiklis ŠVARUS ORAS bei ARBATMEDŽIO eterinis aliejus.


Mišinys TVIRTAS IMUNITETAS – mišinys, su penkiais eteriniais aliejais: arbatmedis, čiobrelis, frankincensas, eukaliptas ir čiobrelis.  Šis mišinys paruoštas naudoti tiesiai ant odos, taip pat tinka aromaterapinėms vonioms. Aromaterapinis mišinys turi dezinfekuojančių medžiagų, todėl gali padėti darželinio ir mokyklinio amžiaus vaikams ar šaltuoju metų laiku. Mišinuku galima tepti nugarą, krūtinę, kaklą bei pėdas. Mišinukas tinkamas naudoti vaikams nuo 1 m. Talpa 30 ml. Sudėtis: ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas saldžiųjų migdolų aliejus, arbatmedžių eterinis aliejus, čiobrelių eterinis aliejus, frankincensas eterinis aliejus, eukalipto eterinis aliejus, raudonosios mirtos eterinis aliejus. Talpa: 30 ml. 
Jau visoms savo draugėms pasakiau, kad šį mišinį privalo turėti kiekviena, kuri nori pasirūpinti visos šeimos sveikata ir mažiau sirgti. Tokie mišiniai yra geri tuo, kad nereikia prisipirkti įvairių eterinių aliejų bei jų ruošti naudojimui, viskas jau yra paruošta, galima drąsiai aplikuoti ant odos. Šį mišinį galima naudoti vaikams nuo vienerių metukų, jis yra ne tik saugus, bet ir būtinas imuniteto stiprinimui šaltuoju periodu. Martynui yra du metukai, kiekvieną rytą patepu jam krūtinę bei nugarą prieš einant į darželį ir labai viliuosi, kad šis ritualas padės mums mažiau sirgti bei atbaidys visus virusus. 

Mišinys SVEIKA NOSYTĖ – tai aromaterapinis aliejų mišinys su arbatmedžio eteriniu aliejumi. Puiki priemonė kūdikiams ir vaikams, šaltuoju metų laiku ar lankantiems darželį, mokyklą, vykstant į masines susibūrimo vietas. Šis mišinys turi dezinfekuojančių medžiagų, gali padėti švarinti orą, kuris patenka per kvėpavimo takus.  Talpa 30 ml. Sudėtis: ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas migdolų aliejus, ekologiškas arbatmedžio eterinis aliejus. 1 % eterinių aliejų koncentracija.
Jei visgi jau peršalote bei norite pagreitinti sveikimo periodą, o nosis užsikimšusi ar varva, rekomenduoju šį aliejuką. Kai buvau peršalusi, man jis padėjo laisviau kvėpuoti.

Aromaterapinis aliejų mišinys KOSULIO PRIEŠAS priemonė vaikams šaltuoju metų laiku. Aromaterapinio mišinio sudėtyje yra eukalipto, ravinstaros ir čiobrelio eteriniai aliejai. Rekomenduojama vaikams 5-6 lašus tepti odą krūtinės, nugaros, pėdų, kaklo srityse, suaugusiems 10-15 lašų. Naudoti 3-4 kartus per dieną. Rekomenduojama naudoti vaikams nuo 3 m.Sudėtis: ekologiškas šalto spaudimo nerafinuotas migdolų aliejus, ekologiškas čiobrelio eterinis aliejus, ekologiškas ravintsarų eterinis aliejus,  ekologiškas eukaliptų eterinis aliejus.
Šį aliejuką išbandžiau ant vyro. Labai kosėjo, tiesiog buvo neįmanoma klausyti. Aišku gėrėme vaistus, tačiau kiekvieną dieną ištepdavau ir šiuo aliejumi krūtinę bei nugarą ir vyras net pats pasakydavo, kad jaučia kaip jam yra lengviau. 


Purškiklis ŠVARUS ORAS, kurio sudėtyje yra citrinžolių, levandų, arbatmedžio, citrinų ir benzoinės dervos eteriniai aliejai. Purškiklis turi dezinfekuojančių medžiagų, išvalo orą, stiprina imunitetą, apsaugo nuo virusų. Talpa 100 ml. 
Šis purškiklis yra dieviškas. Jį naudoju vakare prieš miegą. Išvėdinu kambarius, išpurškiu šiuo purškikliu ir einame miegoti. Po šio purškiklio miegasi daug geriau, atsiguli į lovą ir taip viskas kvepia gaiva, levandomis. Labai gerai atpalaiduoja prieš miegą, man šis ritualas tapo būtinybe. :) 


ARBATMEDŽIO eterinis aliejus turi dezinfekuojančių savybių, stiprina imunitetą, tinka esant slogai, kosuliui. Naudoti vaikams nuo 1 m. galima gryną ant padukų, ant kitų kūno vietų būtina skiesti. Tinkamas garinimui, inhaliacijoms, aromaterapinėms vonioms. Talpa 5ml.
Jei norite turėti universalią priemonę, kuri dezinfekuoja namus, rinkitės arbatmedžio eterinį aliejų. Aš jį garinu garintuve, tokiu būdu namai yra išdezinfekuojami, oras pasakiškas, o kvapas labai gaivus. Taip pat arbatmedžio aliejų mėgstu įlašinti valantis grindis bei naudoti ir tualete. Beje, arbatmedis labai gerai naikina blogą kvapą, todėl tai geriausias eterinis aliejus oro valymui bei dezinfekavimui.

Labai rekomenduoju savo namuose turėti šias pagalbines priemones norint apsisaugoti nuo virusų bei greičiau pasveikti. 

https://kapkap.lt/produktai/didysis-aromaterapinis-rinkinys-2/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą