2019 m. rugsėjo 9 d., pirmadienis

Pirkiniai iš Tavogrožiui.lt


Jei dar pamenate, neperseniausiai klausiau jūsų patarimo dėl blakstienų augimą skatinančių priemonių. Atsakymų buvo įvairių, tačiau mane labai sudomino visiškai nematytos bei negirdėtos priemonės, kurias labai norėjau išmėginti pati. Šiuo metu internete šmėžuoja Exel Promoter purškiklis apie kurį girdėti tik geriausi atsiliepimai, todėl kviečiu paskaityti mano patirtį bei atsiliepimus ne tik apie jį.Exel Promoter - inovatyvus, sterilus ir itin efektyvus purškiamas produktas, sukurtas vitaminų (A, B, C ir E) bei liposomų* pagrindu. Prižiūri ir puoselėja silpnas bei trapias blakstienas ir antakius. Jis taip pat pasižymi maitinamosiomis ir atkuriamosiomis savybėmis, kurios skatina blakstienų bei antakių augimą. Produktą rekomenduojama naudoti net turint priaugintas blakstienas, palaikant natūralių blakstienų stiprumą ir tankumą, taip pat drėkinant akies gleivinę, veikiamą blakstienų klijų. Taip pat stabilizuoja lipidinį ašarų plėvelės sluoksnį ir reguliuoja akies paviršiaus drėgmę, suteikdamas išskirtinį komforto jausmą, vėsina bei nuramina sudirgintas akis ir akių vokus, mažina smulkias raukšleles aplink akis. Komforto jausmas išliekantis net porą valandų.

Šį produktą be galo norėjau išbandyti ir dėjau itin daug vilčių. Šio produkto esmė yra liposomos. Galiu pasakyti, kad ši priemonė labiau puoselėja paakių odą bei blakstienas, tačiau itin didelio poveikio plaukelių augimui nedaro. Šis produktas gerai drėkina paakius bei vokus, tuo pačiu drėkindamas ir plaukelius. Purškiant produktą gan sunku pataikyti tiesiai ant voko, dažniausiai apsipurškiu ir dalį veido, nes dulksna ganėtinai intensyvi ir plati. Šis produktas yra geras variantas toms, kurios turi priaugintas blakstienas ir nori bent kažkiek padėti savo akims jaustis geriau, gauti papildomų vitaminų ne tik odai aplink akis, bet ir plaukeliams, tačiau merginoms , kurios neturi prieugintų blakstienų, rekomenduoju kitą produktą.Lashes serumas. Serumo dėka per 4-8 savaites blakstienos užauga ilgesnės ir tankesnės, tuo pat metu  blakstienų plaukeliai yra ypatingai puoselėjami. Specialios dvigubos veikliųjų medžiagų kombinacijos dėka, pailginama blakstienų augimo fazė ir stiprinami blakstienų plaukeliai. Veikliosios medžiagos, tokios kaip hialurono rūgštis, ramunėlių ekstraktas ir pantenolis suteikia lankstumą bei blizgesį Jūsų blakstienoms.

Šis serumas iš ties veikia. Kai nusiėmiau priaugintas blakstienas, mano plaukeliai buvo kaip pūkučiai. Nepaisant to, kad gamintojas žadą rezultatą tik po 4-8 savaičių, aš pirmus pokyčius pamačiau jau po dviejų savaičių. Akivaizdžiai matosi, kad plaukeliai auga greičiau, atsirado vis didesnis tankumas bei ilgis. Man patinka, kad produktas nedirgina akių jį  lengva aplikuoti bei naudoti. Jei ieškote produktą skatinančio plaukelių augimą, siūlau rinktis šį variantą. 

Taip pat, vedama smalsumo, užsisakiau lūpų putlintoją. Natūralių veikliųjų medžiagų komplekso dėka lūpos tampa rožinės, padidėja jų apimtis: kamparas, kapsaicinas, mentolis, pipirmėčių aliejus suaktyvina kraujotaką ir suteikia putlumo efektą. Natūralios gydomųjų savybių turinčios medžiagos, tokios kaip bičių vaškas, taukmedžio sviestas, migdolų ir sojos aliejai, puoselėja lūpas kiekvieną dieną. Produktui veikiant, kurį laiką jaučiamas dilgčiojimas, todėl jo neturėtų rinktis tokiam pojūčiui jautrūs naudotojai. Kalbant apie dilgčiojimą, jis yra labai intensyvus. Atrodo, kad lūpos dega, pojūtis nėra labai malonus. Mano lūpos po šio putlintojo buvo paraudusios, tačiau nepasakyčiau, kad mačiau didelį efektą putlumo prasme, tai labiau optinė apgaulė, nes lūpos ryškesnės bei truputį paburkusios dėl dilgčiojimo. Jautruolės tikrai nerekomenduoju, na o drąsioms asmenybėms galite bandyti. :) 

Produktus rasite čia: https://www.tavogroziui.lt

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą