2019 m. lapkričio 18 d., pirmadienis

CATRICE DIY Advento kalendorius 2019 apžvalgaNoriu jums parodyti itin išskirtinį Catrice Advento kalendorių, kuris skirtas dovanoti KITAM žmogui. Kyla klausimas kodėl ne sau , o kitam? Taip yra todėl, kadangi jame esančias  dovanėles reikia supakuoti pačiam (tik jūs pasirenkate, kuri dovanėlė, kuriai dienai bus priskirta). Logiška, kad toks kalendorius nelabai bus staigmena sau, tad šį kalendorių reikėtų paruošti jūsų artimam žmogui, tarkime draugei, sesei ir tt... Tad jei žvalgaisi  kažko panašaus, kviečiu skaityti.
Šv. Kalėdų laukimas – stebuklingas laikas, kai tampame geresni, o širdis pasiruošusi dalintis ir džiuginti artimuosius. CATRICE advento kalendorius DIY (Do it yourself) gali tapti puikia DOVANA, siekiant pradžiuginti Jums brangius žmones. Sukurkite CATRICE advento kalendorių ir nustebinkite artimuosius nuostabiu rankų darbo advento kalendoriumi. CATRICE advento dėžutėje rasite 24 grožio priemones ir jau lankstymui paruoštas formas, iš kurių sukursite ypatingą šventinį advento kalendorių Jūsų artimiesiems. Juk taip malonu dalintis šv. Kalėdų laukimo nuotaika, gerais palinkėjimais ir dovanomis su artimaisiais.

Rinkinį sudaro:

Skysta lūpų pudra,
2 „Spectra light effect“ nagų lakai,
„Matt & glow“ antakių paletė,
Metalo spindesio suteikiantys kreminiai akių vokų šešėliai,
„Light illusion“ biri pudra,
2 nulupami nagų lakai,
Lūpų blizgis,
Spindesio suteikianti pudra,
Pudros šepetėlis,
Skysta maskuojamoji priemonė,
Lūpų balzamas,
Lūpų dažai,
Dirbtinės blakstienos + klijai,
Akių kontūro skystis su plunksnele,
2 gelio efekto nagų lakai,
„Brown collection“ nagų lakas,
Akių vokų šešėlių paletė,
2 ilgai išliekantys lūpų pieštukai,
Spindesio suteikianti / veido bruožų modeliavimo pudra,
Švytėjimo suteikiančių pudrų paletė.Atidarius dėžutę, randame pakavimui paruoštų dėžučių. Iš viso yra trys dydžiai į kuriuos pagal daikto dydį reikėtų atitaikyti pakuotę. Pats pakavimo procesas nėra sudėtingas, yra instrukcija, tačiau laiko tikrai užima. Catrice Advento kalendorių priskirčiau prie paauglių grupei skirtų kalendorių. Jame esantys produktai nėra brangūs, puikiai atitinkantys paauglių poreikius. Šį kartą taip pat parodysiu tik kelis produktus, kad išliktų šiokia tokia staigmena. Rinkinyje labai daug nagų lakų (jei neklystu 6).  


Iš šio kalendoriaus išskirčiau highlighterį, šepetėlį, priklijuojamas blakstienas bei banana powder. Pats turinys visai neblogas, tačiau, kaip ir minėjau, jis patiks labiau paauglėms arba toms, kurios dar nieko nebandė iš Catrice, kadangi kalendoriuje esanti kosmetika jau daug kartų matyta bei čiupinėta. Toks kalendorius labai jums pravers jei norite mokykloje padaryti dovanėlių traukimą tarp mergaičių . Reiktų tik supakuoti visas dovanas, įdėti į maišą ir kiekviena mergina trauktų po vieną daiktą. Toks panaudojimo būdas manau visai neblogas, jei nenorėtumėte naudoti kaip Advento kalendoriaus. Dar vienas dalykas, kurį galite padaryti su šiuo kalendoriumi - kažkuriuos produktus pasilikti sau, kažkuriuos išdovanoti draugėms, kadangi kiekvienas produktas bus supakuotas į dėžutę, tai atrodys labai gražiai. Tokiu atveju neklijuočiau skaičiukų žyminčių dieną, tik supakuočiau ir viskas.:) Kaip matote, panaudojimo variantų nemažai, svarbu suvokti, kokiai amžiaus kategorijai šis kalendorius tinkamiausias ir tuomet tikrai neapsiriksite. :)


Catrice Advento kalendorių galite įsigyti visose Eurokos parduotuvėse bei el.parduotuvėje - https://www.eurokos.lt/dovanos/jai/catrice-diy-advento-kalendorius.html

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą