2019 m. lapkričio 3 d., sekmadienis

Nano garinis prietaisas Rovus apžvalga


Turbūt jums pasirodys šiek tiek keista, kad prisiruošiau jums papasakoti apie kiek buitiškesnius dalykus, tačiau jei jau prisiruošiau pakalbėti apie tai, vadinasi išbandžiau tikrai kažką gero. Atsiradus vaikui, pradedi ne tik galvoti apie jo gerovę, bet ir apie jį supančią aplinką. Jei anksčiau lengva ranka pirkdavau buitinę chemiją, šiuo metu stengiuosi ją kiek įmanoma riboti bei, jei yra galimybė, apsieiti be jos. Renkantis buitinę chemiją, prietaisus bei techniką pasidariau itin reikli, juk vaikiukas auga, ropoja, viską čiupinėja, todėl stengiuosi atsirinkti kuo įmanoma saugesnius variantus. Turbūt, kaip ir daugelis, apie Rovus sužinojau iš reklamos ir kadangi mūsų anskstesnė patirtis su Top Shop buvo teigiama (turėjome Magic Bullet bei H2O mop X5, kuris liko pas tėvus), nutariau užsisakyti Rovus. Jei jums įdomi mano nuoširdi nuomonė apie šį pirkinį, kviečiu skaityti. Pirmiausia noriu jums paaiškinti, kodėl apsistojau ties Rovus, nes panašių prietaisų visgi yra. Didžiausią vaidmenį sužaidė, žinoma, kaina 99.90 eur. Suma nėra kosminio dydžio, ji tikrai priimtina daugeliui šeimų, todėl galima visiems įpirkti. Rovus prietaisas pašalina kvapus bei sunaikina 99,9 % bakterijų (tokias kaip Escherichia coli, Candida albicans ir Salmonella aertrycke), valo nano garais, kurie 10 kartų giliau įsiskverbia į valomus paviršius. 
Dabar pakalbėkime apie patį prietaisą. Prietaiso skleidžiamas garų kiekis yra būtent toks, kad išvengtumėte perteklinės drėgmės, tačiau veiksmingai valytumėte paviršių. Jei anksčiau valydama grindis su X5 jos buvo ganėtinai drėgnos ir retkarčiais net šlapios, po Rovus naudojimo jos yra vos vos drėgnos. 190 ml vandens talpyklos pakanka iki 9 minučių. Tad jeigu jūsų butas nedidelis, jį patogiai išvalysite vieną kartą pripildę talpyklą. Tačiau net jeigu ir valote didesnius paviršius, prietaisas apie pasibaigusį vandenį praneš išsijungdamas automatiškai, jums tereiks papildyti talpyklą, šiek tiek palaukti kol įkais, ir tęsti valymą. Bent jau aš, vandenį pildžiau tris kartus, kadangi valiau lėčiau, niekur neskubėjau  ir norėjau maksimaliai švariai išvalyti grindis, tad vandens talpykla galėtų būti ir didesnė, nors nematau jokios problemos ją pripildyti.:)


Labiausiai mane nustebinęs faktas buvo Rovus manevringumas bei jo dydis. Tikrai nesitikėjau, kad jis bus toks lengvas bei nedidukas. Kartu su prietaisu rinkinyje yra mikropluošto šluostė kietai grindų dangai ir kilimų valymo antgalis. Kilimų valymų antgalio džiaugiuosi labiausiai, nes pagaliau ir kilimas atrodo padoriai bei švariai, sakyčiau kaip naujas.  Prieš valymą su Rovus, būtinai išsiurbkite kambarį su dulkių siurbliu ir tuomet valykite. Taip užtikrinsite maksimalų valymą bei švarą. :) Beje, prietaisas veikia itin tyliais, galiu juo naudotis net kai vaikas miega, o tai dar vienas pliusas. Taip pat prietaisas gerai stovi ir nekrenta jį pastačius vidury kambario, šluostės gerai išsiskalbia ir yra puikios kokybės.  P.S noriu jums atskleisti tokį mažą triuką, kurį naudoju valant grindis su gariniais prietaisais. Ant šluostės užlašinu kelis lašus eukalipto ar arbatmedžio eterinio aliejaus ir namai ne tik būna švarūs, bet ir gerai kvepia ir yra papildomai dezinfekuojami eterinių aliejų pagalba. :) Tai, kaip ir aišku, kad Rovus prietaisą rekomenduoju. :)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą