2020 m. kovo 3 d., antradienis

Sienna savaiminio įdegio priemonės - Miego lašeliai bei Kūno losjonasBandyti ir nagrinėti savaiminio įdegio priemones man be galo įdomu. Kol saulutės dar nėra, gelbsti tik savaiminio įdegio priemonės. Aš labai retai perkuosi paprastoje parduotuvėje įdegio priemones, kadangi po tokių nevykusių pirkinių dažniausiai tampu geltona ar oranžinė. Būtent dėl to visada kreipiuosi į įmones, kurios prekiauja išskirtinai įdegio kosmetika bei gali pasiūlyti gerų variantų.  Balta vaikščioti tikrai nenoriu, o į soliariumą taip dažnai neeinu, tad tokio tipo priemonės puikiai gelbsti. Šiandien kalbėsime apie Sienna savaiminio įdegio produktus.


Pirmiausia ką jums reikėtų padaryti prieš savaiminį įdegį - gerai nusišveisti odą bei ją sudrėkinti. Kai sakau sudrėkinti, tai reiškia patepti gerai drėkinančių kremu kelis kartus, ypatingai tas vietas, kurios yra sausesnės. Kiek mačiau Sienna turi specialias priemones paruošiančias odą, tačiau galite naudoti ir savo. Bent jau aš, labiausiai drėkinu kelėnius, alkūnes, pirštus, nes ant sausos odos įdegio kremas būna perdėtai ryškus, o mums to tikrai nereikia. :) 


Pirmas produktas, kurį išbandžiau - ITIN TAMSUS LOSJONAS SU Q10– ULTRA DARK Q10 TINTED. Priemonę labai lengva pasidengti tolygiai dėl produkto spalvos. Ji tamsi kaip šokoladas, todėl puikiai matosi kur yra jau padengta priemonės, o kur ne. Visoms įdegio priemonėms aplikuoti būtinai naudokite pirštinę, kuri leis pasiekti tolygesnio rezultato. Kad oda nuolat būtų drėkinama ir spalva išliktų sodri, produktas prisotintas Q10 ir taukmedžio sviestu, o citrinos žievelės ekstraktas mažina celiulito atsiradimą. Pats įdegio losjonas yra skirtas moterims, kurios nori ryškesnio efekto, tačiau jei norite subtilesnės spalvos, sutrumpinkite priemonės išlaikymo laiką bei nuplaukite po kelių valandų. Aš priemonę laikau maždaug aštuonias valandas, o ryte nuėjusi į dušą nusiplaunu. Rezultatas man visai patinka. Tiesa, tikėjausi labiau bronzinio įdegio, gelsvumo tikrai yra. Be galo džiaugiuosi , kad priemonė neskleidžia to nemalonaus savaiminio įdegio kvapo, jo absoliučiai nejaučiu. Taigi, rekomenduoju šį produktą ne baltaodėms (įdegis gali atrodyti per daug nenatūraliai), o vidutinio tamsumo, siekiant išryškinti dar labiau įdegį. Savaiminio įdegio produktų veidui yra kur kas mažiau nei kūnui. Todėl pamačiusi, kad Sienna turi ir lašelius įdegiui, žinoma, pasiėmiau. MIEGO ĮDEGIO LAŠELIAI VEIDUI IR DEKOLTĖ- SLEEP TANNING DROPS stiprios koncentracijos savaiminio įdegio lašeliai, suteikia įdegio efektą arba paryškina jūsų esamą įdegį. Rekomenduojame 1-2 lašelius gerai sumaišyti su jūsų naktine/ dienine veido odos priežiūros priemone: kremu, losjonu, emulsija. Papildytas vitaminu E, kuris veikia kaip stiprus antioksidantas. Ekologiškas kokosų aliejus ir avokadų derinys padidina odos drėgmės lygį, tuo pačiu didindamas kolageno kiekį odoje ir mažindamas senėjimo procesus. Pirmą kartą naudodamos lašelius nepersistenkite ir pradžiai naudokite vieną lašelį. Priemonė tikrai stipri ir visiškai nesutinku, kad priemonė suteikia lengvą įdegį. :) Jis gana ryškus, net po vieno lašelio. :) Įdegio spalva taip taip pat nėra bronzinė, bet ir ne geltona. Atspalvis gaunasi visai neblogas. Po priemonės aplikavimo, oda pablizga, produktas gali kimšti poras, todėl kasdieniam naudojimui jos nerekomenduočiau, nes mano odos tipui ji per riebi, tačiau normalios odos savininkėms turi tikti puikiai. 

Vertinant bendrai, man labai patiko Ultra Dark losjonas. Išgaunama spalva man tiko, nors ir norėjosi , kad priemonės pigmentai labiau paryškintų bronzinį efektą, vis vien dark kartą naudočiau. Tikiuosi jums patiko tema apie savaiminį įdegį bei toliau stengsiuosi jums pateikti su šia tema susijusias naujienas bei variantus. :) 

Minėtus produktus rasite čia: 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą